Northern Westchester / Putnam - Lee Kader
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 77 orë
  Open House
  Tur Virtual
  6 bd
  3.0 ba
  602 E 23rd Street, Paterson, NJ 07514
  Listing Courtesy Of: Real, (862) 213-9780, Jose A. Checo
  I ri - 101 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  1.0 ba
  5-13 1st Street, Fair Lawn, NJ 07410
  Listing Courtesy Of: Keller Williams Prosperity Realty, (973) 493-3010, Patricia Lowe
  I ri - 268 orë
  Open House
  Tur Virtual
  5 bd
  5.0 ba
  97 Hamilton Trail, Totowa, NJ 07512
  Listing Courtesy Of: Coldwell Banker, Wayne, (862) 400-2933, Karen Peters
  I ri - 49 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  5.0 ba
  768 High Woods Drive, Franklin Lakes, NJ 07417
  Listing Courtesy Of: Pflieger Realty Group, LLC, (201) 394-8580, Leo Pflieger
  I ri - 774 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  3.0 ba
  34 Shore Road, Edgewater, NJ 07020
  Listing Courtesy Of: Corcoran Infinity Properties, (201) 206-3614, David Arabia
  I ri - 607 orë
  Open House
  Tur Virtual
  1 bd
  1.0 ba
  6010 Boulevard East #PH85, West New York, NJ 07093
  Listing Courtesy Of: Christie's International Real Estate Group-Edgewater, (201) 936-8619, Rosita Wheeler
  I ri - 770 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  3.0 ba
  14 Summit Avenue, Pompton Lakes, NJ 07442
  Listing Courtesy Of: Terrie O'Connor Realtors-Kinnelon, (973) 670-1053, Karen J. Hoffman
  I ri - 561 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  3.0 ba
  581 Highland Avenue, Ridgewood, NJ 07450
  Listing Courtesy Of: Keller Williams Village Square Realty, (201) 310-1260, Till Horkenbach
  I ri - 921 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (2d)
  4 bd
  5.0 ba
  16 Rock Ledge Road, Saddle River, NJ 07458
  Listing Courtesy Of: Prominent Properties Sotheby's International Realty-Saddle River, (201) 314-1195, Christine Frosini
  I ri - 437 orë
  Open House
  Tur Virtual
  5 bd
  4.0 ba
  216 Roosevelt Avenue, Elmwood Park, NJ 07407
  Listing Courtesy Of: Compass New Jersey, LLC-Hoboken, (917) 693-1233, Gerard A. Mattera, Jr.
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Lee Kader
  Numri i licencës: 10401217960
  Keller Williams Realty Partners

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  bmmte9kurt41ejbm2jeg
  Northern Westchester / Putnam
  57 US 6, Suite 104 Baldwin Place, NY 10505
  Zyrë

  Lee Kader
  Licensed Real Estate Salesperson 10401217960
  Celular
  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.